W pierwszej kolejce spotkań Koszalińskiej Klasy Okręgowej, zespół Kotwicy II Kołobrzeg zremisował na własnym boisku z drużyną Pogoni Połczyn Zdrój 1:1. Zawodnicy obu ekip stworzyli bardzo ciekawe widowisko a licznie zgromadzona publiczność nie mogła narzekać na emocje. Zespół rezerw prawie w całości złożony z kołobrzeżan, zaprezentował się w tym pojedynku bardzo solidnie. Mimo, że prowadzenie w pojedynku objęli goście ,to Kotwica z minuty na minutę grała coraz lepiej. Niestety mimo dużej przewagi kołobrzeżanom udało się wyrównać w drugiej połowie meczu. W 58 minucie meczu do bramki rywali trafił Sławomir Ruszczak. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

Piłkarze w tym spotkaniu pokazali, że decyzja o utrzymaniu drugiego zespołu była słuszna, a chęć reprezentowania Biało-niebieskich barw wyraża coraz więcej byłych graczy kołobrzeskiego klubu.

Trener Daniel Kokosiński, który prowadził drużynę w zastępstwie, chwalił zawodników za grę w tym spotkaniu. W szczególności Radosław Marciniak były podopieczny trenera Karola Maty z Jantara Siemyśl wpadł w oko szkoleniowcowi pierwszej Kotwicy. Z pewnością dostanie on szansę treningów z trzecioligową drużyną.

Kolejny mecz zespół rezerw rozegra na wyjeździe a przeciwnikiem rezerw będzie drużyna Victorii Sianów.

Skład Kotwicy : Dominik Kalinowski, Krzysztof Kalinowski, Stanisław Ruszczak, Jakub Wacyk, Roman Smołuch, Siergiej Seniuta Mateusz Zaniewicz, Hubert Cybulski, Radosław Marciniak, Radosław Świątkowski(65’ Tomasz Wroński), Arkadiusz Brański(70’ Mariusz Rymarz) Rezerwowi: Tomasz Frączczak, Andrzej Rudewicz, Adrian Kowalski.