Przed nami kolejne piłkarskie Święto na kołobrzeskim stadionie. W najbliższą środę podopieczni Daniela Kolasińskiego podejmą u siebie w ramach III-ligowych rozgrywek "jedenastkę" Górnika Konin.
Kołobrzeżanie po zwycięskim meczu w Gryfinie będą chcieli z pewnością podtrzymać zwycięską passę i wygrać to spotkanie. Nie będą im na to chcieli pozwolić piłkarze Górnika, którzy po dwóch ligowych spotkaniach mają 1 pkt. na swoim koncie i do Kołobrzegu przyjadą po zwycięstwo. To emocjonujące spotkanie najlepiej obejrzeć na żywo i wybrać się na stadion przy ul. Śliwińskiego 10.

Wejściówki na mecz z Górnikiem w cenie 8 i 10 zł można nabyć w poniedziałek i wtorek od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.17.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. W dniu meczu ceny wynoszą odpowiednio: 12 zł i 10 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. W rundzie jesiennej jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.


Komentarze  

+4 #1 rfanzdauert200 2017-08-21 23:54
Tylko nie wieszajcie znowu tych plakatów z przesłaniem chuligańskim bo one nie zachęcają potencjalnie nowych fanów do waszego sektora. Nie tędy droga .....
Cytować
-1 #2 Ferdek Kiepski 2017-08-22 08:53
A ja słyszałem że Gwardia Koszalin z nimi ma byc to co to jak to ma byc przyjdzie trochę kiboli czy znowu garsteczka ???????????
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama