Ten turniej zakończy cykl imprez sportowych organizowanych w te wakacje na osiedlu Ogrody. W najbliższą sobotę młodzi futboliści wezmą udział w rywalizacji o miano najlepszej drużyny w dwóch kategoriach wiekowych: 1999 i młodsi oraz 2003 i młodsi.

Drużyny w składzie 5 + bramkarz i maksymalnie 2 osoby rezerwowe zapisywać się powinny na miejscu w sobotę od godziny 13:00. Dla uczestników imprezy przewidziano atrakcyjne nagrody. Organizatorami turnieju są: Rada Osiedla nr 7 "Ogrody", Miasto Kołobrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Nasze Ogrody.

Początek turnieju zaplanowano na godz.13.30

Komentarze  

-4 #1 TADZIO 2017-08-22 10:59
Wielki turniej zrobili ale sie napracowali w tym roku.Wstyd RADA OSIEDLA.
Cytować
+3 #2 Royens 2017-08-22 16:29
Cytuję TADZIO:
Wielki turniej zrobili ale sie napracowali w tym roku.Wstyd RADA OSIEDLA.

zalosny jestes :-x :-x
Cytować
+3 #3 Royens 2017-08-22 16:34
Cytuję TADZIO:
Wielki turniej zrobili ale sie napracowali w tym roku.Wstyd RADA OSIEDLA.

Czy Rada Osiedla zorganizowała coś w roku ubiegłym, albo dwa lata temu? Nie. Od kilku lat p. Barwinek organizuje turnieje piłki nożnej dla dzieciaków, w tym roku przy wsparciu Rady Osiedla co jest oczywiste, gdyż jest jej członkiem od ubiegłorocznych wyborów. Dodatkowo MOSiR zorganizował przy wsparciu Rady Osiedla festyn sportowy w połowie wakacji. Proponuję wziąc się do pracy i pomagac tym, którzy chcą coś zrobic dla innych niż głupio krytykowac.
Cytować
+3 #4 Royens 2017-08-22 16:35
* a nie głupio krytykowac. Pozdrawiam.
Cytować
-2 #5 no niesttey 2017-08-23 19:24
turnieje dla chuliganów osiedlowych i miejskich
Cytować
+3 #6 ?? 2017-08-24 18:04
Czy dzieci w wieku 6-7 lat mogą zagrać? Uprzejmie pytam.
Cytować
+2 #7 Iks 2017-08-25 08:15
Cytuję ??:
Czy dzieci w wieku 6-7 lat mogą zagrać? Uprzejmie pytam.

w kategorii 2003 i młodsi
Cytować
-1 #8 dziwne 2017-08-26 11:24
Cytuję Iks:
Cytuję ??:
Czy dzieci w wieku 6-7 lat mogą zagrać? Uprzejmie pytam.

w kategorii 2003 i młodsi

Co to za odpowiedź? Zdaję się, że 6 latkowie to rocznik 2011, maja grać z 15 latkami? Coś się komuś pomieszało w organizacji..lub na tzw. sztukę to się odbywa. Może zagrać mój synek ma 1.5 roku mieści się w kategorii 2003 i młodszy :)
Cytować
-1 #9 stop sciemie 2017-08-26 11:27
Cytuję Royens:
* a nie głupio krytykowac. Pozdrawiam.

...organizator sam sobie pisze te posty?? Jak w filmie Miś ha ha
Cytować
0 #10 TADZIO 2017-08-28 08:43
Panie BARWINEK trzeba trszke popracowac spolecznie a na lans jeszcze przyjdzie czas.I za nauke niech Pan sie sie wezmie a nie wypisuje pan posty co Pan zrobil.
Cytować