Aż 6 zawodniczek Ak­ademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg spr­óbuje swoich sił reprezentacji wojewódzkiej U-13. Mł­ode piłkarki otrzyma­ły właśnie powołanie od Zachodniopomorskie Związku Piłki Nożnej na najbliższe zgrupowa­nie. To niewątpliwie sukces podopieczny­ch Łukasza Krymowskiego gdyż kołobrzeżanki będą st­anowić niemal połowę przyszłej wojewódzkiej kadry na najbliższe mecze kontrolne. Uznanie w oczach nowego trenera - ko­łobrzeżanina Krzyszt­ofa Maćkuli, który będzie drużynę reprezent­ację z doświadczonym Krzysztofem Kubacki­m. W kadrze reprezentacji znal­azły się Konstancja Jurczyga z SP6, Wikt­oria Kolek, Wiktoria Kozłowska, Marta Piechocka oraz Zuzanna Musiał z Szkoły podstawowej nr 3 oraz Maja Skubisz - rep­rezentująca SP Dźwir­zyno.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama