W najbliższą sobotę zespół Kotwicy Kołobrzeg podejmie na własnym boisku drużynę KP Starogard Gdański. Najbliższy rywal kołobrzeżan to beniaminek obecnych rozgrywek. Starogardzianie zdobyli do tej pory tyle samo punktów co Biało-niebiescy i o jedno oczko wyprzedzają kołobrzeżan w ligowej tabeli.

W ekipie ze Starogardu znajduje się trzech byłych zawodników Kotwicy, są to Karol Zieliński, Błażej Chouwer oraz Korneliusz Sochań. "Biało-niebiescy" w sobotnim spotkaniu będą chcieli zmazać plamę z przed tygodnia w wyjazdowej porażce z Wierzycą Pelpin i pokusić o zwycięstwo w tym pojedynku. O tym czy 3 punkty zostaną w Kołobrzegu przekonać się będzie można w sobotę o godz.19.00. Władze MKP Kotwica zapraszają wszystkich kibiców kołobrzeskiej drużyny na to spotkanie.


- Mamy wspaniały obiekt i zespół, któremu warto kibicować. Do zobaczenia w sobotę, na Śliwińskiego 10 - czytamy w nadesłanym komunikacie.


Komentarze  
0 #1 gregor2 2017-09-15 23:06
WSZYSCY na ŚLIWIŃSKIEGO a nie przed monitory komputerów!!!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama