Imprezę organizowaną przez Akademię Piłkarską Kotwica zaplanowano w najbliższy weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Festyn połączony będzie z turniejem piłkarskim Jantar Champion Cup, w którym gra c będzie kilkanaście drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego.

Młodzi piłkarze rywalizować będą w kilku kategoriach wiekowych. Przy okazji dla nich jak i wszystkich mieszkańców Kołobrzegu w trakcie trwania imprezy będzie czekać masa atrakcji.

W programie znajdą się się m.in. występy artystyczne, szereg konkursów sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych, pokazy rybackie oraz popularna loteria fantowa. Wszyscy głodni mogli za skosztować zupy rybnej czy kiełbaski z grilla, zjeść dorsza w różnych postaciach oraz spróbować wypieki przygotowane przez rodziców zawodników poszczególnych klubów. Początek zabawy o godz.10.00.


Komentarze  
-5 #1 Lopez Kotwa 2017-09-23 07:14
Brawo Ap Kotwica .Duże słowa uznania .Widać że świetnie dzialacie.Rubina i Rafał Tak trzymać Jesteście Wspaniali.
Cytować
-5 #2 Skoczek 2017-09-23 07:39
Zgadzam się z Przedmowca .Świetna robota .Duża pracę w AP wykonuje Trener Koordynator Ł.Krymowski.Świetny Fachowiec układa wszystko.Dziekujemy Rubina Rafał Łukasz.
Cytować
-2 #3 M.Cz 2017-09-23 10:20
Dlaczego w AP nie korzysta się z doświadczenia Trenera Mirka i innych .Fajnie szkolicie ale przydałby się ktoś Doświadczony od przesuwu i taktyki.Pomógłby Łukaszowi i Krzysowi Koordynatora .Pozdrawiam Kotwice Jesteśmy Jedną Rodziną.
Cytować
+2 #4 Ted 79 2017-09-24 07:54
Świetny Turniej .Brawo Jantar BRAWO Organizatorzy i przede wszystkim Dzieci i Rodzice.AP i Kotwa muszą razem.O co chodzi z Koordynatorem Łukaszem i Krzysiem? Mirek albo Rasel na Koordynatora .
Cytować
0 #5 sam 2017-09-24 12:20
Ta akademia zawsze robiła świetne turnieje i imprezy. Widac, że są tam ludzie którzy mają doświadczenie, bo robią to od lat. Potrafią pracowac z dziecmi.
Cytować
+4 #6 mas 2017-09-24 12:41
Cytuję sam:
Ta akademia zawsze robiła świetne turnieje i imprezy. Widac, że są tam ludzie którzy mają doświadczenie, bo robią to od lat. Potrafią pracowac z dziecmi.

i niech tym zajmuje się nadal, a szkoleniem zajmie się MKP Kotwica Kołobrzeg
Cytować
0 #7 UKS 7 2017-09-24 20:07
LUDZIE Tylko mocny klub.Rafał Rubina Łukasz wspaniali ludzie .AP Młodsi i dalej Kotwica .P.s Artur Tłoczek też daje radę. JEDEN KLUB.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama