Piłkarze Kotwicy po ubiegłotygodniowym remisie z Pogonią Szczecin ponownie zaprezentują się przed własną publicznością. W najbliższą sobotę podopieczni Daniela Kokosińskiego na własnym obiekcie podejmą lidera III ligowych rozgrywek - zespół Świtu Skolwin.
Niepokonany od 7 kolejek drużyna jednego ze szczecińskich osiedli przyjedzie do Kołobrzegu w roli faworyta. Kołobrzeżanie jednak po dwóch ostatnich remisach będą chcieli to spotkanie koniecznie wygrać. Zapowiada się wiec emocjonujące spotkanie na które już od środy można kupić bilety w przedsprzedaży. Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć w środę, czwartek i piątek od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W piątek bilety będzie można również nabyć w kasie przy trybunie A.

W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.16.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. W rundzie jesiennej jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.

- Aby uniknąć stania w kolejkach, apelujemy wszystkich kibiców o kupowanie wejściówek w bezpośredniej przedsprzedaży. Znacznie ułatwi to wejście na obiekt i zaoszczędzi czas sprzedającym bilety - informuję Prezes MKP Kotwica - Artur Tłoczek.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama