Reprezentacja Polski U-14 rozegrała mecz z Reprezentacją Słowacji.
Co roku po wakacjach w ramach Letniej Akademii Młodych Orłów, wyselekcjonowanych 20 młodych piłkarzy z całej Polski rozgrywa swoje mecze z rówieśnikami z Europy. Tym razem w Pruszkowie o godz. 12 00 na stadionie Znicza, przy ul. Bohaterów Warszawy 4, nasi reprezentanci podejmowali słowackich rówieśników.
Polacy wygrali te zawody 1:0, a całe spotkanie z orzełkiem na piersi rozegrał w linii defensywnej wychowanek Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, Igor Martuszewski (niegdyś podopieczny Zbigniewa Ćwirki). Dziś Igor podnosi swoje umiejętności w Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin i tam został zauważony przez Trenera Reprezentacji U-14 Bartłomieja Zalewskiego.

Jesteśmy dumni z Igora, a powołanie do reprezentacji świadczy o tym, iż w akademii potrafimy pracować z talentami, które ciężką pracą mogą rozpocząć reprezentacyjną karierę - mówi Rafał Łasecki, prezes AP KotwicaDodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama