Za nami półmetek jesiennych rozgrywek piłkarskich. Teraz przed Kotwicą seria spotkań z zespołami z czołówki ligowej tabeli. Na pierwszy ogień pójdzie obecny lider tabeli , drużyna Świtu Skolwin, która pięć ostatnich spotkań wygrała aplikując rywalom czternaście bramek, tracąc przy tym tylko dwa gole. Następnie kołobrzeżanie udadzą się do Wielkopolski, by na stadionie w Kleczewie zmierzyć się z wiceliderem rozgrywek, zespołem miejscowego Sokoła. Po powrocie na własne podwórko, kolejna trudna przeprawa. Do Kołobrzegu przyjedzie trzecia siła w ligowej tabeli ekipa Bałtyku Gdynia. Po trzech ciężkich bojach, Biało-niebieskich sprawdzi piąta drużyna obecnego sezonu, Polonia Środa Wielkopolska. Tu godnym odnotowania jest fakt, że zespół Polonii jako jedyny w tym sezonie jeszcze nie przegrał.

Jak widać nadszedł czas na rywali z górnej półki. Cztery najbliższe mecze powinny dać odpowiedź, o jakie cele będzie grał zespół Kotwicy w obecnym sezonie.

Pierwsze ze spotkań już w sobotę na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Zaplanowano je na godz.18.00 Zawody poprowadzi arbiter Maciej Martyniuk z Gruszczyna pod Poznaniem. Na liniach towarzyszyć mu będą Piotr Bacia i oraz Aleksander Guzik.
Komentarze  
0 #1 Wladimir 2017-10-08 20:23
Bardzo dobra decyzja odnośnie pożegnania trenera,drużyna potrzebuje nowego impulsu.Oby teraz ruszyło do przodu :lol:
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama