Kolegium Sędziów Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej organizuje kurs sędziowski. Zgłaszać się można do końca grudnia, a kurs odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Uczestnikiem kursu może być każda kobieta lub mężczyzna w wieku 17-28 lat. Oczywiście przyszły arbiter powinie mieć dobrą kondycję fizyczną i interesować się piłką nożną. Wymagane jest wykształcenie co najmniej średnie, ale zapisać się mogą także uczniowie szkół kończących się maturą.

Organizatorzy zachęcają potencjalnych kandydatów tym, że ukończenie kursu da im szansę przeżycia przygód w środowisku piłkarskim, a może także pozwoli zdobyć pasję na długie lata. Nie należy zapominać o ekonomicznym aspekcie tego zawodu, bo obecnie sędziowie nie zarabiają mało.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31. wystarczy wypełnić i przesłać ankietę zgłoszeniową dostępną na wskozpn.pl na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy przyjmuję również referent ds. obsady Paweł Okunowicz (tel. 603 447 940).
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama