W dwunastej kolejce spotkań trzeciej ligi Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym stadionie zespół Bałtyku Gdynia. Najbliższy rywal "Biało-niebieskich" plasuje się na drugim miejscu w tabeli i o siedem oczek wyprzedza Kotwicę. Gdynianie to najskuteczniejsza drużyna a zarazem rewelacja rozgrywek. Dwadzieścia dziewięć bramek w jedenastu meczach robi wrażenie. Dla porównania zespół Kotwicy zdobył ich do tej pory zaledwie czternaście. To wszystko to jednak historia. Ostatni mecz w Kleczewie pokazał, że podopieczni Karola Szweda mogą wygrywać z każdym. Jak będzie tym razem okaże się w najbliższą sobotę. Początek spotkania zaplanowano na godz.18.00.

Od środy dostępne sąbilety na to spotkanie. Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć jeszcze w czwartek i piątek od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W piątek bilety będzie można również nabyć w kasie przy trybunie A.

W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.16.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. W rundzie jesiennej jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.

- Aby uniknąć stania w kolejkach, apelujemy wszystkich kibiców o kupowanie wejściówek w bezpośredniej przedsprzedaży. Znacznie ułatwi to wejście na obiekt i zaoszczędzi czas sprzedającym bilety - informuję Prezes MKP Kotwica - Artur Tłoczek.
Komentarze  
0 #1 Yogi 2017-10-19 10:07
Kotwica zgody, układy?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl