Jeden z młodszych zawodników MKP Kotwica i wychowanek Futbolowego Centrum Szkolenia Młodzieży - Sammy Dudek otrzymał powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills w kategorii U-10. To niewątpliwie szczególne wyróżnienie dla młodego piłkarza z Kołobrzegu.

Został on wybrany przez spośród niemal 500 chłopców urodzonych w 2008 roku, którzy uczestniczyli w otwartych obozach Polish Soccer Skills w te wakacje. Jego wyniki zaskoczyły nawet samego trenera reprezentacji PSS - Dominika Mikołajczaka, który bez większego zawahania zdecydował się powołać chłopca.

Najbardziej prespektywiczni gracze obecni na obozach Polish Soccer Skills powoływani są na podstawie badań potencjału. Następnie zostają oni obejęci programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Mają możliwość gry przeciwko takim drużynom jak Bayern Monachium, Atletico Madryt, Getafe, Sevilla FC, Real Betis Sevilla, Wotford, Union Berlin i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów.

Teraz Samy Dudek swój potencjał piłkarski i motoryczny zaprezentuję na początku stycznia przyszłego roku podczas zgrupowania Reprezentacji Polish Soccer Skills w COS OPO Cetniewo. Później w marcu czeka go kolejne zgrupowanie w Spale. Cykl przygotowań zakończą sparingi z młodymi piłkarzami akademii piłkarskich klubów Bundesligi, Eredivisie, Premiera Division lub Serie A.

- Trud naszych trenerów wnoszony w codzienną pracę jak i zaangażowanie Sammiego opłaciło się. Być może jest to początek wielkiej piłkarskiej przygody naszego zawodnika, lecz pragniemy zauważyć że Sammy jest świadomym chłopcem. Ma parcie na ciężką pracę oraz cechuje go wola ciągłego podnoszenia swoich umiejętności - skomentował powołanie młodego piłkarza, Maciej Wachowski z MKP Kotwica.
Komentarze  
-8 #1 Puma Dżon 2017-10-20 22:37
Współczuje chłopakowi rodziców, którzy nadali mu takie imię. Nie wiem jak można tak okaleczyć małe dziecko.
Cytować
+6 #2 kotwa 2017-10-21 10:37
Cytuję Puma Dżon:
Współczuje chłopakowi rodziców, którzy nadali mu takie imię. Nie wiem jak można tak okaleczyć małe dziecko.

Pewnie antysemitą jesteś
Cytować
+7 #3 Bpmsmo 2017-10-22 08:01
Cytuję Puma Dżon:
Współczuje chłopakowi rodziców, którzy nadali mu takie imię. Nie wiem jak można tak okaleczyć małe dziecko.

To moje dziecko. Nigdy nie narzekał ze swojego imienia. Ponieważ ma 2 obywatelstwa nie został okaleczony polskim imieniem! Nikt się nie zastanawia nad powodem nadania dziecku dziwnego imienia! A szkoda
Cytować
+4 #4 Normalny 2017-10-24 11:13
Cytuję Puma Dżon:
Współczuje chłopakowi rodziców, którzy nadali mu takie imię. Nie wiem jak można tak okaleczyć małe dziecko.

Ja współczuje Tobie, bo na pewno nie masz dziewczyny (jak jesteś kobieta to zdumiewające ile masz nienawiści w sobie) raczej nie będziesz miał, i zaprzeczaj ile chcesz :) Jesteś nieudolny, nierozgarnięty, ale na pewno masz 100% Polskie imię, chociaż i tak nie rozumiesz i nie znasz dziedziny jaka jest onomastyka, zapewne Tobie skojarzy się to z czymś zupełnie innym :) Sprawdź w słowniku. Powiem Tobie jedno nie obrażaj ludzi, jeżeli ich nie znasz, bo twoim jedynym sukcesem w życiu jest to, ze potrafisz odpalić kompa. Kupić pączki i brudzić klawiaturę pisząc nierozgarnięte komentarze ze względu na swoja nienawiść i nieudolność. Z Ciebie się śmieją co jest przykre, ale powinieneś wyciągać z tego lekcje. Weź się za siebie i nie zaprzeczaj, ze nie jesteś nieudolny, bo na 100% jesteś oferma bez kobiety i celów w życiu :) Dowartościowujesz się obrażając innych, a im do pięt nie dorastasz.
Cytować
+4 #5 Życzliwy 2017-10-24 11:16
Brawo Sammy!! ps. piękne imię!!!
Cytować
+1 #6 KGK 2017-10-29 16:38
Brawo Sammy!!!
..a z imienia powinienes byc dumny bo jest wyjatkowe!!!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl