Web
Analytics
Powalczą o czwarte zwycięstwo z rzędu
Trwa znakomita passa podopiecznych Karola Szwedy. Po trzech zwycięstwach z rzędu tym razem piłkarze Kotwicy rozegrają mecz przed własną publicznością. W najbliższą sobotę rywalem "biało-niebieskich" będzie drużyna Jaroty Jarocin. Podopieczni Marcina Woźniaka zajmują trzynaste miejsce w tabeli i jak do tej pory grają w kratkę. O tym, że rywale potrafią zaskakiwać, pokazał ich wyjazdowy remis (1:1) z mocną Elaną Toruń. Kotwica w sobotę będzie chciała podtrzymać dobrą passę a więc zapowiada się ciekawe spotkanie.

Klub od czwartku rozpoczął dystrybucję biletów na mecz z Jarotą. Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć jeszcze w czwartek i piątek od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W piątek bilety będzie można również nabyć w kasie przy trybunie A.

W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.16.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. W rundzie jesiennej jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.

- Aby uniknąć stania w kolejkach, apelujemy wszystkich kibiców o kupowanie wejściówek w bezpośredniej przedsprzedaży. Znacznie ułatwi to wejście na obiekt i zaoszczędzi czas sprzedającym bilety - informuję Prezes MKP Kotwica - Artur Tłoczek.

Jak informuje zarząd MKP Kotwica podczas meczu będzie można dołożyć się do organizacji wyjazdu na mecz w Kaliszu.
Komentarze  
-2 #1 leleki 2017-11-04 13:15
cenzura działa dlaczego używacie komentarze!!!!
usuńcie ten portal peowcy!! wiocha!!!!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl