Wynikiem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Kotwicy z rezerwami Lecha Poznań. Zespół z stolicy Wielkopolski postawił twarde warunki "biało-niebieskim" i to on dyktował grę.

Już przed meczem trener Karol Szweda miał duży problem z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Kontuzje kluczowych graczy oraz czwarta żółta kartka Mateusza Czapłygina eliminująca go z występu przeciwko poznaniakom, spowodowały, że szkoleniowiec "Biało-niebieskich" musiał dokonać roszad na kilku pozycjach. Dokonane zmiany miały istotny wpływ na poczynania kołobrzeskiego zespołu i były widoczne zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania.

W tej części meczu więcej z gry mieli zawodnicy z wielkopolski i to oni stwarzali częściej zagrożenie pod bramką Kotwicy. Niestety pierwsza połowa nie przyniosła żadnyej z drużyn bramek. Druga odsłona meczu dostarczyła wszystkim o wiele więcej emocji, zwłaszcza w końcowej fazie pojedynku. Kotwica od pierwszych sekund ruszyła do zdecydowanych ataków na bramkę gości. Mimo optycznej przewagi i kilku klarownych sytuacji wynikł nie uległ zmianie. Na domiar złego w 82 minucie goście skorzystali z prezentu sędziego, który dopatrzył się faulu Mateusza Świechowskiego na zawodniku z Poznania. Arbiter z Gdańska Pan Kamil Rybiński podyktował rzut wolny w narożniku pola. Skutecznym egzekutorem stałego fragmentu gry okazał się Krzysztof Kołodziej. Zawodnik Lecha precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał Marcina Michalaka ustalając wynik na 0:1. Nie mający nic do stracenia podopieczni Karola Szwedy zaatakowali jeszcze odważniej. Za swą determinację zostali nagrodzeni w ostatnich sekundach meczu. Wtedy to padło wyrównanie a szczęśliwym strzelcem okazał się Michał Danilczyk.

Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Kotwica uda się do Sopotu, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzy się z zespołem GKS Przodkowo.

Kotwica Kołobrzeg – Lech II Poznań 1:1 (0:0)
Bramki : Michał Danilczyk 90+4(Kotwica), Krzysztof Kołodziej 82’(Lech II)