×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wynikiem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Kotwicy z rezerwami Lecha Poznań. Zespół z stolicy Wielkopolski postawił twarde warunki "biało-niebieskim" i to on dyktował grę.

Już przed meczem trener Karol Szweda miał duży problem z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Kontuzje kluczowych graczy oraz czwarta żółta kartka Mateusza Czapłygina eliminująca go z występu przeciwko poznaniakom, spowodowały, że szkoleniowiec "Biało-niebieskich" musiał dokonać roszad na kilku pozycjach. Dokonane zmiany miały istotny wpływ na poczynania kołobrzeskiego zespołu i były widoczne zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania.

W tej części meczu więcej z gry mieli zawodnicy z wielkopolski i to oni stwarzali częściej zagrożenie pod bramką Kotwicy. Niestety pierwsza połowa nie przyniosła żadnyej z drużyn bramek. Druga odsłona meczu dostarczyła wszystkim o wiele więcej emocji, zwłaszcza w końcowej fazie pojedynku. Kotwica od pierwszych sekund ruszyła do zdecydowanych ataków na bramkę gości. Mimo optycznej przewagi i kilku klarownych sytuacji wynikł nie uległ zmianie. Na domiar złego w 82 minucie goście skorzystali z prezentu sędziego, który dopatrzył się faulu Mateusza Świechowskiego na zawodniku z Poznania. Arbiter z Gdańska Pan Kamil Rybiński podyktował rzut wolny w narożniku pola. Skutecznym egzekutorem stałego fragmentu gry okazał się Krzysztof Kołodziej. Zawodnik Lecha precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał Marcina Michalaka ustalając wynik na 0:1. Nie mający nic do stracenia podopieczni Karola Szwedy zaatakowali jeszcze odważniej. Za swą determinację zostali nagrodzeni w ostatnich sekundach meczu. Wtedy to padło wyrównanie a szczęśliwym strzelcem okazał się Michał Danilczyk.

Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Kotwica uda się do Sopotu, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzy się z zespołem GKS Przodkowo.

Kotwica Kołobrzeg – Lech II Poznań 1:1 (0:0)
Bramki : Michał Danilczyk 90+4(Kotwica), Krzysztof Kołodziej 82’(Lech II)

Skład Kotwica:
1.Marcin Michalak, 2. Andrzej Łyszyk, 3. Łukasz Kacprzycki, 5. Wiktor Witt, 19. Mateusz Słodowy,(84’ 6.Cezary Majchrzak)16. Tomasz Wypij, 8. Łukasz Szymański,(46’ 9. Łukasz Włodarczyk, 11. Michał Danilczyk, 14. Patryk Szczepański, 17. Tomasz Prejs(7. Michał Michurski),18. Mateusz Świechowski,

Skład Lech II
: Miłosz Mleczko – Marcin Wasielewski, Maciej Orłowski, Wiktor Pleśnierowicz, Tymoteusz Puchacz – Dariusz Dudka, Jakub Moder, Krzysztof Kołodziej (85. Jakub Pawlicki) - Tymoteusz Klupś (82. Marek Mróz), Dawid Kurminowski (75. Arkadiusz Kaczmarek), Marcin Grabowski (63. Michał Cywiński)
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama