×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Jedenaście sparingów czeka piłkarzy "Biało-Niebieskich" w zimowym okresie przygotowawczym. Sztab szkoleniowy przygotował harmonogram spotkań kontrolnych do rundy wiosennej III-ligowych rozgrywek. Podopieczni Karola Szwedy treningi wznowią 8 stycznia.

Zespół będzie trenował głównie na własnych obiektach. Większość ze sparingowych spotkań zostanie rozegranych na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ustroniu Morskim. Rywalami biało-niebieskich będą zespoły grające na poziomie od I do IV ligi. Gry kontrolne rozpoczną się i zakończą spotkaniami z liderem IV-ligowych rozgrywek, Bałtykiem Koszalin. Do ustalenia pozostały jeszcze godziny rozpoczęcia sparingów.

Kołobrzeżanie do ligowych rozgrywek wrócą w marcu. Na inaugurację rozgrywek piłkarze Kotwicy zmierzą się w Toruniu z liderem - zespołem Elany Toruń.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama