×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W doskonałych nastrojach z turnieju w Sianowie wróciły piłkarki Akademii Pikarskiej Kotwica. Kołobrzeżanki rywalizowały tam w dwóch kategoriach wiekowych: żaczkach i młodziczkach. W obu z nich okazały się bezkonkurencyjne i wygrały cały turniej.

W pierwszej z kategorii młode futbolistki AP wygrały wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet gola. Królową strzelców została Maria Bartnik która strzeliła w barwach AP aż 13 bramek. Równie dobrze spisały się kołobrzeżanki w kategorii młodziczek. Tu futbolistki AP nie straciły również żadnej bramki w turnieju - wygrały swoje spotkania z mocnymi drużynami: Orłą Wałcz i UKS Victoria Sianów. Remisem bezbramkowym z UKS NIEMICA zapewniły sobie zwycięstwo w turnieju.


Dodatkowo została wyróżniona jedna z futbolistek Akademii - Zuzanna Musiał. Kołobrzeżanka w ocenie organizatorów została najlepszą zawodniczką turnieju. - ,, Takiego zakończenia roku nie spodziewałem się, wygrać w dwóch kategoriach w Sianowie bez straty bramki jest dla nas najlepszą nagrodą za ciężko przepracowany rok. Systematyczna praca na treningach przynosi rezultaty i realizacje naszych założeń' - skwitował zaraz po turnieju, trener zawodniczek, Krzysztof Maćkuła.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama