×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W poniedziałkowy poranek zespół "Biało-niebieskich" rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej III ligowych rozgrywek. W pierwszych tegorocznych zajęciach udział wzięło 21 zawodników. Z zespołem jedynie nie trenowali Tomasz Wypij(choroba) oraz Mateusz Świechowski (sprawy rodzinne). Pojawiło się natomiast kilku nowych piłkarzy.

Pierwszym z nich jest bramkarz Patryk Brzozowski. Młody golkiper, wychowanek Pogoni Szczecin ostatnie pół roku spędził w Energetyku Gryfino. Podpisanie umowy z Patrykiem to kwestia czasu, gdyż szczegóły jego przejścia do Kotwicy omówione zostały z zarządem już w grudniu. Kolejną nową twarzą na zajęciach był Daniel Ciechański były zawodnik min. Chrobrego Głogów, Piasta Gliwice, GKS Katowice, GKS Bełchatów ostatnio Pelikanu Łowicz.


Chęć powrotu do Kołobrzegu zapowiada były zawodnik biało-niebieskich, Krzysztof Bułka. Wychowanek Arki Gdynia ostatni sezon spędził w koszalińskiej Gwardii, teraz ma za zadanie przekonać do siebie kołobrzeskiego szkoleniowca.


Do grona trenujących z Kotwicą należy również dwudziestoletni pomocnik Radosław Bukacki. Jest on młodzieżowcem z ogromnym doświadczeniem. Do tej pory reprezentował barwy Concordii Elbląg (debiut w wieku szesnastu lat), Olimpia Elbląg (2 liga) oraz pierwszoligowe Wigry Suwałki. Bukacki już parafował umowę z klubem.


Na poniedziałkowym treningu z drużyną trenowali także czterej juniorzy Jakub Maj, Kacper Aleksiuk, Mateusz Zaniewicz oraz Szymon Cybulski. Z kolei już wiadmo, że na wiosnę w składzie "biało-niebieskich" nie zobaczymy Dominika Kalinowskiego oraz Cezarego Majchrzaka (powrót do Znicza Pruszków). W barwach Kotwicy nie zagra również Tomasz Prejs, który powrócił do Stali Mielec.


W przerwie zimowej do największych zmian doszło jednak w sztabie szkoleniowym Kotwicy. Klub zakończył współpracę z trenerem bramkarzy Grzegorzem Żmiją, który wraz z byłym szkoleniowcem zespołu Danielem Kokosińskim przeniósł się do drugoligowego MKS-u Kluczbork. Jego miejsce zajął pochodzący z Zambrowa Daniel Iwanowski, który jako zawodnik grał w takich klubach jak: Amica Wronki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Stomil Olsztyn, ŁKS 1926 Łomża. W ostatnim z nich pracował też jako szkoleniowiec bramkarzy. Kolejną nową twarzą jest Kamil Chicewicz. Pełnił on będzie rolę asystenta Karola Szwedy oraz trenera zespołu rezerw kołobrzeskiej Kotwicy. Urodzony w Zabrzu szkoleniowiec, to były zawodnik min. Darzboru Szczecinek oraz Bałtyku Koszalin.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama