Web
Analytics
Doładuj karnet na mecze Kotwicy Kołobrzeg
Miejski Klub Piłkarski rozpoczął doładowania karnetów na mecze "Biało-niebieskich". W terminie do 31 stycznia do klubu przy ul. Śliwińskiego 10 mogą zgłaszać się posiadacze wydanych na rundę jesienną karnetów. Zagwarantuje im to zachowanie dotychczasowego miejsca.

Doładowania można dokonać w sekretariacie klubu na stadionie pod trybuną A od wtorku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00. Cena karnetu przy przedłużeniu obecnego z jesieni wynosi: 70 zł.

Zarząd klubu informuje jednocześnie, że istnieje możliwość zakupu karnetów na wolne miejsca. Wiąże się to jednak z małymi utrudnieniami gdyż doi 31 stycznia ze sprzedaży wyłączone będą sektory A3, A4, B3. po tym terminie zakup nowego karnetu nie będzie wiązał się z żadnymi utrudnieniami. Karnety obowiązują na wszystkie mecze rundy wiosennej w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl