Kolejne spotkanie w okresie przygotowawczym rozegrali piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim "Biało-niebiescy" zmierzyli się 1-ligowym GKS Tychy. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający i pokonał Kotwicę 2:1.
Spotkanie toczone się pod dyktando GKS. Kołobrzeżanie jednak dość często zagrażali bramce strzeżonej najpierw przez Marka Igaza, a później Oskara Kubika. Efektem tego była bramka zdobyta W 18. minucie. Skuteczną dobitką piłki wybitej z linii przez Edgara Bernhardta popisał się Patryk Szczepański.

Pojedynek odbywał się w formule 2x40 minut, a po przerwie zdecydowanie śmielej do ataku ruszyli Tyszanie. Przełożyło się to również na klarowne sytuacje, z których podopieczni Ryszarda Tarasiewicza wykorzystali dwie, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw w 49. minucie gry w polu karnym Kotwicy faulowany był Jakub Kowalski, a strzałem z jedenastu metrów bramkarza pokonał Grzeszczyk. Decydujące trafienie padło w 73. minucie, kiedy to całą akcję rozprowadził Jan Biegański, a golkipera Kotwicy pokonał na raty pokonał Rogalski. Tym samym przypieczętował on wynik spotkania na 2:1

Kotwica - GKS Tychy 1:2 (1:0)

Kotwica Kołobrzeg 12. Patryk Brzozowski (41, 1. Marcin Michalak) - 6. Przemysław Przysowa, 19. Mateusz Słodowy, 14. Tomasz Wypij, 4. Mateusz Czapłygin (41, 10. Tomasz Rydzak) - 17. zawodnik testowany (41, 16. Radosław Bukacki), 8. Łukasz Szymański (41, 7. Michał Michurski), 11. Michał Danilczyk (72, 8. Łukasz Szymański), 5. zawodnik testowany, 3. Łukasz Kacprzycki (41, 2. Andrzej Łyszyk) - 15. Patryk Szczepański (41, 9. Łukasz Włodarczyk). Mateusz Zaniewicz

GKS Tychy: Igaz (41. Kubik) - 13. Grzybek (41, 7. Kowalski), 4. Biernat (41, 27. Tanżyna), 93. Bogusławski (41, 31. Daniel), 33. Abramowicz (41, 14. Pipia) - 77. K. Piątek (56, 26. Kaczmarczyk), 6. Matusiak, 32. Bernhardt (56, 16. J. Piątek), 8. Grzeszczyk (56, 28. Biegański), 18. Nieśmiałowski - 25. Zapolnik (56, 19. Rogalski). Trener Ryszard Tarasiewicz.