Kolejny przegrany mecz kontrolny mają na swoim koncie piłkarze "Biało-niebieskich". Tym razem w ramach przygotowań do III ligowych rozgrywek podopieczni Karola Szwedy zmierzyli się w Stargardzie z miejscową druzyną Błękitnych 1:1. Bramkę dla kołobrzeżan w 60 minucie strzelił Krzysztof Wołkowicz. Gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania po rzucie rożnym w 90 minucie spotkania. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany a jedyną dobrą okazję do strzelenia bramki miał Mateusz Świechowski, który uderzeniem w 42 minucie trafił w słupek.

Po zmianie stron przewagę uzyskał zespół Kotwicy czego efektem był gol zdobyty przez Wołkowicza w 60 minucie spotkania. Okazję na podwyższenie prowadzenia mieli jeszcze Łukasz Włodarczyk oraz Andrzej Łyszyk, niestety w kluczowych momentach zabrakło tzw. "wykończenia" . Stargardzianie odpowiedzieli uderzeniem z bliska, które pewnie obronił Patryk Brzozowski. Niestety w 90 minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym gospodarze strzelili wyrównującego gola tym samym remisując spotkanie.

Kolejny mecz sparingowy kołobrzeżanie rozegrają w najbliższą środę o godzinie 16:00 w Ustroniu Morskim. Przeciwnikiem Kotwicy będzie IV- ligowa Unia Swarzędz.

Błękitni Stargard 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Bramka dla Kotwicy: Krzysztof Wołkowicz 60

Kotwica Kołobrzeg: Patryk Brzozowski - Wiktor Witt (46 Przemysław Przysowa), Mateusz Słodowy, Tomasz Wypij, Mateusz Czapłygin (70 Tomasz Rydzak), Łukasz Kacprzycki (46 Radosław Bukacki), Michał Danilczyk (70 Michał Michurski), Mateusz Świechowski (46 Łukasz Szymański), Krzysztof Wołkowicz (70 Andrzej Łyszyk), Patryk Szczepański (55 Ołeh Majik), Daniel Gołębiewski (70 Łukasz Włodarczyk).