Wysokim zwycięstwem 7:1 zakończył się mecz sparingowy pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a IV-ligową drużyną Unii Swarzędz. Na euroboisku w Ustroniu Morskim wicelider wielkopolskiej grupy północnej był tylko tłem dla doskonale dysponowanych tego dnia piłkarzy "Biało-niebieskich"

Po pierwszej połowie kolobrzeski zespół prowadził czterema bramkami a na listę strzelców wpisali się nowi piłkarze w ekipie trenera Karola Szwedy. Wynik otworzył Krzysztof Wołkowicz, następnie dwa trafienia dołożył Daniel Gołębiewski a pierwsze 45 minut golem zakończył Ołeh Majik. Po zmianie stron do siatki gości trafiali Łukasz Włodarczyk dwukrotnie i na trzy minuty przed końcem jego imiennik Łukasz Kacprzycki. W sobotę kolejne spotkanie kontrolne, tym razem w Ustroniu Morskim piłkarze Kotwicy zagrają z III-ligowym Stilonem Gorzów.

Skład Kotwicy : Patryk Brzozowski(46' Marcin Michalak), Przemysław Przysowa(46' Wiktor Witt), Tomasz Wypij, Mateusz Słodowy(70' Mateusz Zaniewicz), Mateusz Czapłygin, Michał Danilczyk(46' Michał Michurski), Łukasz Szymański(46' Mateusz Świechowski), Radosław Bukacki(46' Andrzej Łyszyk), Krzysztof Wołkowicz(46' Łukasz Kacprzycki), Daniel Gołębiewski(46' Patryk Szczepański), Ołeh Majik(46' Łukasz Włodarczyk)