×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po 133 dniach przerwy piłkarze Kotwicy wracają na Stadion Miejski im. S.Karpiniuka. Inauguracja piłkarskich rozgrywek na kołobrzeskim stadionie zaplanowano w najbliższą sobotę 31 marca o godz.17.00.
Przeciwnikiem Biało-niebieskich w tym długo wyczekiwanym spotkaniu będzie dziesiąta drużyna tabeli -  Wda Świecie. Od wtorku  zarząd Kotwicy rozpocznie  przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć codziennie  od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.14.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. W rundzie jesiennej jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama