×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To będzie jedno z najważniejszych spotkań "Biało-niebieskich" w rundzie wiosennej III ligowych rozgrywek.

W środę najbliższą w Toruniu Elana podejmie na własnym boisku kołobrzeską Kotwicę. Spotkanie w pierwotnym terminie miało zostać rozegrane 10 marca, lecz ze względu na zły stan boiska przełożono je na później.

Najbliższy rywal Kotwicy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wymieniany był jako faworyt do awansu. Jednak po znakomitym początku torunianie spuścili nieco z tonu i zbliżyli się do środkowej części tabel. Końcówka rundy jesiennej ponownie należała do żółto-niebieskich i tym samym "elanowcy" spędzili zimę na fotelu lidera.

Rok 2018 rywale Biało-niebieskich rozpoczęli w kratkę odnosząc w nim trzy zwycięstwa, ponosząc przy tym dwie porażki. Elana plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli i do drugiej Kotwicy traci jeden punkt.

W pierwszym meczu rozegranym w Kołobrzegu - "Biało-niebiescy" dość pechowo przegrali z drużyną z Torunia 1:2. Teraz czas na rewanż.

Kołobrzeski zespół ma najlepszą średnią punktów zdobytych na wyjeździe. Piłkarze Kotwicy zapowiadają, że do grodu Kopernika jadą po następne zwycięstwo i choć będzie o nie bardzo trudno, wierzymy, że kołobrzeski zespół stanie na wysokości zadania i wygra to spotkanie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama