×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W 24 kolejce spotkań 3 ligi, Kotwica Kołobrzeg zagrała na wyjeździe z KP Starogard Gdański. Niestety podopieczni trenera Karola Szwedy mimo, że przez całe spotkanie nadawali ton grze, zeszli z boiska pokonani.

Pechowa dla kołobrzeżan okazała się 23 minuta, wtedy to podczas szybkiego ataku staranowany został zawodnik Kotwicy Patryk Szczepański. Upadając na murawę zatrzymał on piłkę ręką i ku zdziwieniu wszystkich, arbiter spotkania odgwizdał przewinienie gracza "Biało-niebieskich" . Po wykonaniu stałego fragmentu gry zapadła kolejna niezrozumiała decyzja sędziego, który dopatrzył się przewinienia Mateusza Świechowskiego i podyktował rzut karny dla gospodarzy. Prezent od arbitra na bramkę zamienił Wojciech Zyska. Stracony gol wpłynął na Biało-niebieskich bardzo mobilizująco i już po chwili Mateusz Czapłygin strzałem z okolic 12 metra mógł doprowadzić do wyrównania. Niestety świetną interwencją w tej sytuacji popisał się golkiper KP Starogard Gdański. Do końca meczu kołobrzeżanie bili głową w mur i nie byli wstanie zmienić rezultatu tego meczu.

Było to drugie niepowodzenie z rzędu, które spowodowało że do lidera rozgrywek drużyny Świtu Skolwin Kotwica traci już 10 punktów.

KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1:0
1:0 Wojciech Zyska 23' (k)

Skład Kotwicy : 1. Marcin Michalak, 22. Radosław Bukacki, 14. Tomasz Wypij, 19. Mateusz Słodowy, 4. Mateusz Czapłygin, 11. Michał Danilczyk(46' 8. Łukasz Szymański), Mateusz Świechowski, 16. Krzysztof Wołkowicz(20. Michał Michurski), 7. Łukasz Kacprzycki, 15. Patryk Szczepański(75' 24. Andrzej Łyszyk), Ołeh Majik(46' Łukasz Włodarczyk)

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama