W VI rundzie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN, Kotwica Kołobrzeg pokonała w Dygowie zespół Rasela 1:0. Zwycięską bramkę w końcówce spotkania zdobył Łukasz Kacprzycki. Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany. Żadna ze stron nie zdołała przejąć inicjatywy.

Jednakże więcej sytuacji dających szansę na strzelenie bramki mieli Kołobrzeżanie. Bardzo dobra dyspozycja bramkarza Rasela skutecznie to uniemożliwiała ,aż do 86 minuty, kiedy to goście zdobyli jedyną i zwycięską bramkę. Kibice obu drużyn byli świadkami dobrego widowiska sportowego. W kolejnej rundzie Kotwica zmierzy się z Gryfem Polanów

PP Rasel Dygowo – Kotwica Kołobrzeg 0:1
0:1 Łukasz Kacprzycki 87’

Skład Kotwicy : Marcin Michalak, Przemysław Przysowa, Wiktor Witt, Tomasz Wypij, Radosław Bukacki, Mateusz Słodowy, Krzysztof Wołkowicz, Łukasz Szymański, Andrzej Łyszyk, Łukasz Włodarczyk, Ołeh Majik. Na zmianę wchodzili : Łukasz Kacprzycki, Szymon Cybulski, Michał Danilczyk