Trzecioligowe rozgrywki powoli wchodzą w decydującą fazę. Podczas długiego majowego weekendu zespół Kotwicy Kołobrzeg dwukrotnie zawita w Szczecinie. Kołobrzeżanie udadzą się już tam we wtorek, a ich przeciwnikiem w walce o ligowe punkty będą rezerwy szczecińskiej Pogoni. Początek spotkania zaplanowano 1 maja na godzinę 11:00.

Kilka dni później kołobrzeżan czeka mecz o być albo nie być w walce o awans do II ligowych rozgrywek. Tym razem podopiecznych Karola Szwedy czeka pojedynek z liderem tabeli - drużyną Świtu Skolwin. Spotkanie to zaplanowano w niedzielę 6 maja o godz.16.00.

Wracając do pojedynku z portowcami należy przypomnieć, że w pierwszym spotkaniu rozegranym w Kołobrzegu, młody zespół Pogoni postawił trudne warunki i Kotwica uratowała remis dosłownie w ostatniej akcji meczu. Szczęśliwym strzelcem gola dla Biało-niebieskich okazał się Łukasz Szymański.

Przed meczem z Pogonią II, Karol Szweda ma do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy. Na drobny uraz nalega Tomasz Wypij, natomiast do pełni zdrowia wrócił bramkarz Patryk Brzozowski.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl