Nie udał się "Biało-niebieskim" kolejny mecz w walce o ligowe punkty. W 28 kolejce spotkań 3 ligi zespół Kotwicy Kołobrzeg przegrał na własnym stadionie z drużyną Sokoła Kleczew 0:1.

Pierwsza połowa meczu należała do Biało-Niebieskich, to podopieczni Karola Szwedy dyktowali warunki na boisku i byli bliżej otwarcia wyniku tego spotkania. Niestety w decydujących momentach brakowało precyzji i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 0:0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił Kotwica dążyła do strzelenia gola natomiast przyjezdni umiejętnie się bronili. Po godzinie gry w kołobrzeskim zespole nastąpiły zmiany, które nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Na domiar złego w 84 minucie defensywa naszego zespołu popełniła błąd i zespół przyjezdnych wyszedł na prowadzenie za sprawą Jakuba Antosika. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i porażka Kotwicy stała się faktem.

Przegrana zepchnęła nasza drużynę z czwartego na szóste miejsce w lidze.

Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 0:1

0:1 Jakub Antosik 84'

1. Marcin Michalak, 5. Przemysław Przysowa, 19. Mateusz Słodowy, 14. Tomasz Wypij, 23. Radosław Bukacki, 11. Michał Danilczyk, 18. Mateusz Świechowski, Łukasz Szymański(70' 27. Ołeh Majik),24. Andrzej Łyszyk(70' 20. Michał Michurski), 7. Łukasz Kacprzycki(80' 26. Szymon Cybulski), 9. Łukasz Włodarczyk