Kolejną porażkę na swoim koncie zanotowali niestety piłkarze "Biało-Niebieskich". W 32 kolejce spotkań 3 ligi Kotwica Kołobrzeg uległa na własnym obiekcie drużynie KKS 1925 Kalisz. Zespół Kotwicy przystąpił do spotkania z dużym animuszem i już w pierwszych minutach stworzył sobie kilka wybitnych okazji do strzelenia gola.

Gra podopiecznych trenera Kamila Chicewicza mogła się podobać, Kotwica zagrała w końcu odważniej i to przyniosło efekt w 15 minucie spotkania. Na uderzenie z szesnastu metrów zdecydował się Andrzej Łyszyk i piłka po raz pierwszy piłka ugrzęzła w bramce przyjezdnych. Odpowiedź kaliszan była błyskawiczna. Wystarczył jeden korner dla gości, by piłka zatrzepotała w bramce Marcina Michalaka. Od tego momentu mecz się wyrównał i gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W 30 minucie meczu arbiter dopatrzył się celowego zagrania ręką przez robiącego wślizg w polu karnym Tomasza Wypija i wskazał na "wapno" dla przyjezdnych.

Goście skutecznie egzekwowali jedenastkę i w ten sposób wyszli na prowadzenie 2:1. Zmiana rezultatu na 3:1 nastąpiła tuż po przerwie gdy efektownym uderzeniem z szesnastu metrów popisał się zawodnik KKS-u. Kontaktowego gola kołobrzeżanie zdobyli w 55 minucie, kiedy to Michał Danilczyk w zamieszaniu podbramkowym posłał piłkę do siatki przeciwnika. Mimo dążeń do zmiany rezultatu kołobrzeżanie nie byli w stanie zdobyć gola dającego choćby remis. Na domiar złego w 70 minucie błąd popełnił nasz golkiper Marcin Michalak i kaliszanie zdobyli bramkę na 4:2. Tym samym mecz przyjaźni na trybunach zakończył się zwycięstwem gości.