Jak informuje zarząd MKP Kotwica wszystkie szczegóły związane z objęciem posady pierwszego trenera Biało-niebieskich zostały omówione i zaakceptowane przez obie strony.

Nowy trener kołobrzeżan ma bardzo bogatą przeszłość. Pracował w charakterze asystenta pierwszego szkoleniowca min. W Piaście Gliwice, Odrze Wodzisław Śl., Dyskoboli Grodzisk Wlkp., Polonii Warszawa czy Podbeskidziu Bielsko Biała. Samodzielnie prowadził min. ROW Rybnik, z którym awansował do II ligi a także MKS Kluczbork. Największy sukces odniósł jednak z drużyną Odry Opole wprowadzając ją rok po roku najpierw do II a następnie do I ligi. Jak czytamy na stronie klub wiąże duże nadzieje z nowym trenerem, dlatego długość kontraktu określono na co najmniej 2 lata.
Komentarze  
+20 #1 Szaleństwo 2018-06-19 10:46
Nowy trener i 30 nowych najemników. Proszę zadać sobie trud i policzyć ilu piłkarzy przewinęło się przez Kotwicę przez ostatnie 5 lat. Stu, dwustu? A wychowankowie tułają si e po okolicznych wioskach.
Kto zatrzyma to szaleństwo?
Cytować
+3 #2 John Rambo 2018-07-02 03:32
Ja. Ja to zatrzymam
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama