Runda jesienna piłkarskiej III ligi coraz bliżej. Zachodniopomorski Związek piłki nożnej zaprezentował terminarz spotkań w pierwszej części ligowych wszystkich drużyn w tegorocznych rozgrywkach II grupy.

Pierwszą w kolejkę spotkań zaplanowano na weekend 11/12 sierpnia. Już wiadomo, że "Biało-niebiescy" w tej serii gier na własnym obiekcie zmierzą się z rezerwami Pogoni Szczecin. Ogólnie podopieczni Jana Furlepy jesienią rozegrają 17 spotkań. Tegoroczna rywalizacja piłkarzy Kotwicy zakończy się wyjazdowym spotkaniem z odwiecznym rywalem zza miedzy - drużyną Gwardii Koszalin. Ten mecz zaplanowano na 24 listopada. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozgrywek.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - Lech II Poznań
Mieszko Gniezno - KKS 1925 Kalisz
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański
Lech II Poznań - Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Chemik Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin - Wda Świecie
Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Radunia Stężyca
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie

Kolejka 5 - 1-2 września

Wda Świecie - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Radunia Stężyca - Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań

Kolejka 6 - 8-9 września

Jarota Jarocin - Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 7 - 15-16 września

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Wda Świecie
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Koszalin - Wierzyca Pelplin
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 8 - 22-23 września

Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Gwardia Koszalin - Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
Chemik Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Górnik Konin - KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin - Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca

Kolejka 9 - 29-30 września

Radunia Stężyca - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Wda Świecie
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew - Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin

Kolejka 10 - 6-7 października

Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Wda Świecie - Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia

Kolejka 11 - 13-14 października

Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin

Kolejka 12 - 20-21 października

Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin

Kolejka 13 - 27-28 października

Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie
Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin
Gwardia Koszalin - Górnik Konin
Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Jarota Jarocin - Chemik Bydgoszcz
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin - Gwardia Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie - Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin
Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Jarota Jarocin - Górnik Konin
Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Wda Świecie - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca - Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański

Kolejka 17 - 24-25 listopada

KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Wierzyca Pelplin


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl