Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła na dobre przygotowania do III-ligowych rozgrywek. W tym tygodniu W zespole prowadzonym przez Jana Furlepę nastąpiło wiele zmian kadrowych. Na pierwszym treningu szkoleniowiec kołobrzeżan miał do dyspozycji 24 zawodników. Pierwsi z nich podpisali już blisko dwuletnie kontrakty.

W szeregach "Biało-niebieskich" wiadomo, że zagra Piotr Kieruzel, który jest wychowankiem Żaków 94 Kołobrzeg a ostatnio występował w Chojniczance Chojnice, doświadczony Sebastiana Deja z MKS-u Kluczbork oraz mający za sobą 236 występów na poziomie pierwszej ligi Daniel Chyła  W kadrze Kotwicy znalazł się również Mateusza Peroński z Odry Opole, Rafał Gutowski z Błękitnych Stargard oraz Gabriel Nowak z Odry Opole.

Pierwszym sparingpartnerem trzecioligowca będzie Sokół Karlino, pojedynek zostanie rozegrany w najbliższą sobotę na stadionie czarno-zielonych przy Kościuszki.

Jak już wiadomo z Kotwicy odeszli: : Mateusz Świechowski, Łukasz Kacprzycki, Michał Danilczyk, Ołeh Majik, Radosław Bukacki, Patryk Szczepański, Krzysztof Wołkowicz, Patryk Brzozowski, Marcin Michalak oraz Tomasz Wypij.

Komentarze  

+3 #1 adek1 2018-07-12 14:42
Kotwica się wzmacnia?.....Czas pokaże.
Cytować
+1 #2 tm 2018-07-16 11:35
A co to konkurs do top model? :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama