Bramkarz Pogoni Szczecin - Daniel Kusztan - w obecnym sezonie będzie reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg. Osiemnastolatek przeniósł się do trzecioligowca na zasadzie wypożyczenia.

Wychowanek Chemika Police do Szczecina trafił przed czterema laty. Jeszcze jako piętnastolatek zadebiutował w Centralnej Lidze Juniorów U19, zdobywając srebrny medal mistrzostw Polski. Rok później - będąc już podstawowym bramkarzem w drużynie Pawła Crettiego - powtórzył ten wyczyn. Na swoim koncie ma również dwanaście występów w trzecioligowym zespole rezerw. Z początkiem obecnego sezonu został włączony do kadry pierwszego zespołu, ale nie zdołał zadebiutować w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Od teraz w barwach Kotwicy Kołobrzeg bramkarz Dumy Pomorza będzie występował do końca sezonu 2018/2019.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama