16 września o godzinie 16:00 na boisku bocznym przy stadionie im. Sebastiana Karpiniuka planowany jest trening dla młodych zawodników, którzy chcą podnosić swoje umiejętności grając w piłkę nożną. Do udziału w nich zaprasza Miejski Klub Piłkarski Kotwica. Zajęcia będą prowadzone przez zawodników III ligowej Kotwicy.

Zarząd "Biało-niebieskich" zaprasza wszystkich bez względu na przynależność klubową czy wiek. Wedle założeń trening ma być ogólnodostępny dla wszystkich a w pokazowych zajęciach udział wezmą najlepsi zawodnicy Kotwicy. Podczas treningu będzie możliwość zapisania dziecka do Szkółki Piłkarskiej MKP Kotwica Kołobrzeg.

- Przyjdź poznaj piłkarzy, wystartuj w konkursie, zagraj mecz, strzel karnego, zjedz kiełbaskę - czyli spędź z Kotwicą niedzielne popołudnie - czytamy w komunikacie od "Biało-niebieskich"
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama