walentynki

Walentynkowa kolacja w Restauracji Arté - pełna afrodyzjaków, zniewalających smaków i aromatów, rozbudzi Wasze miłosne apetyty. Kuszące pięciodaniowe menu Szefa Kuchni Rafała Durki dopełnią wyselekcjonowane wina, idealnie podkreślające smak nieprzyzwoicie smacznych potraw. Zapraszamy zakochanych koneserów dobrej kuchni!
Dzień Świętego Walentego to wyjątkowy czas.  To okazja na porzucenie wszystkich codziennych  spraw i poświęcenie przynajmniej raz w roku całej swojej uwagi tej drugiej, kochanej osobie. Podaruj jej to co najlepsze, zaplanuj ten wspólny czas spędzając go w niebanalnym spędzając go w niebanalnym, wyjatkowym i romantycznym miejscu jakim jest Hotel Baltic Plaza **** Medo SPA & Fit. 
Restauracja Skandynawia w Hotelu New Skanpol zaprasza wszystkich zakochanych (i nie tylko) na uroczystą kolację z okazji Dnia Św. Walentego. Za oknem mróz, a u nas ciepła i pełna miłości atmosfera. Nasz doświadczony Szef Kuchni doskonale zna i szanuje zasadę „Przez żołądek do serca”, zgodnie z którą przygotował menu pełne wyszukanych przypraw i sprawdzonych afrodyzjaków.