×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ósma edycja konkursu 'Baw się historią- Kołobrzeg moje miasto" już na stałe wpisała się w program miejskich obchodów rocznicy walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem. W środę tradycyjnie już w sali sportowej SP4 odbył się po raz kolejny Powiatowy Konkurs Historyczno-Sportowy. Udział w nim wzięło 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu powiatu kołobrzeskiego.

Wedle ustalonej formuły zadania rozwiązywano w 4-osobowych zespołach a pytania jak co roku nie były łatwe. Część historyczna w tym roku składała się z krzyżówki oraz 2 rund pytań związanych z historią Kołobrzegu. Z kolei sportowa część konkursu zawierała liczne konkurencje sprawnościowe. Według organizatorów poziom wiedzy, umiejętności oraz sprawności sportowych uczniów był bardzo wysoki. Po zaciętej rywalizacji konkurs wygrali uczniowie zespołu placówek oświatowych Morska Kraina, przed Szkołą podstawową nr 5 i Szkołą Podstawowa nr 9 z Kołobrzegu.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama