×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od siedmiu lat Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu włącza się do ogólnoeuropejskiej akcji Tydzień z Internetem W tym roku, 20 marca do udziału w grze pomysłodawcy projektu zaprosili uczestników Bibliotecznej Akademii Cyfrowej 50+ oraz wszystkich innych zainteresowanych.

Głównym celem warsztatu przygotowanego przez FRSI oraz Polską Akcję Humanitarną było zwrócenie uwagi, że przekazy medialne, które do docierają do opinii publicznej, niekoniecznie opierają się na rzetelnych źródłach. Zatem osoby, które brały udział w spotkaniu, wcieliły się w rolę reporterek/ lub reporterów z redakcji "Wiadomości ze świata". Jednym z zadań drużyn reporterskich była próba narysowania mapy świata z perspektywy Australijczyka/Australijki.

Tydzień z Internetem - to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizację pozarządową All.Digital. Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest krytyczne myślenie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama