×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Artykuły Reklamowe

Dała przykład amerykańska NBA, a za nią poszły inne ligi. Także 1 Liga Polska, w której występuje Kotwica 50 Kołobrzeg. Choć łatwo nie jest, to koszykówka w czasie pandemii nie chce już się dać „zamrozić”.
Jakie domowe środki zawsze powinniśmy mieć pod ręką, aby skutecznie chronić się nie tylko przed koronawirusem, ale również innymi niebezpiecznymi patogenami?

Napojem bogów, przynajmniej w starożytnej Grecji, była ambrozja. Współcześnie wybór byłby zapewne zupełnie inny. Gdyby przeprowadzić ogólnoświatowy plebiscyt na napój, który ludzie darzą najcieplejszymi uczuciami, kawa zapewne wygrałaby w cuglach. Pije się ją praktycznie na każdej długości i szerokości geograficznej, gwarantuje konkretną dawkę energii, a jej smak i aromat jest zupełnie niepowtarzalny. Te superlatywy nie dotyczą jednak tego, co sprzedaje zdecydowana większość sklepów.

Zamawiaj prezenty dla bliskich przez internet. Zadbasz o zawartość portfela, a także swój komfort psychiczny.

Osoby decydujące się na zakup własnego M muszą podjąć wiele trudnych decyzji. Tym bardziej złożonych, że nowy lokal trzeba najczęściej zarezerwować i opłacić w momencie, kiedy inwestycja znajduje się jeszcze na etapie budowy. Umowa podpisywana z deweloperem dokładnie precyzuje, w jakim stanie mieszkanie znajdzie się w rękach nabywców. Czy kilkadziesiąt tysięcy złotych różnicy w cenie rekompensuje późniejsze koszty samodzielnego wykończenia?

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama