×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Prowadząc lokal gastronomiczny, bez względu na jego wielkość, musisz zadbać o pierwszorzędne wyposażenie kuchni. To właśnie w tym miejscu odbywa się cała magia. Pomieszczenie służące do przygotowywania i serwowania posiłków powinno spełniać oczekiwania nie tylko kucharzy bądź właściciela restauracji, ale również gości. Z jednej strony smaczne posiłki oraz skrócony czas oczekiwania na wydanie. Z drugiej natomiast funkcjonalność i optymalizacja procesu pracy. Jak połączyć takie czynniki? Znamy odpowiedź na to pytanie! Sięgaj po najlepsze wyposażenie.

 

Często nazywany sercem każdej kuchni. Piec konwekcyjny musi znaleźć się w Twoim lokalu

 

Bez pieca konwekcyjno-parowego ciężko sobie wyobrazić współczesny lokal gastronomiczny. Każda, nawet najmniejsza kuchnia musi dzisiaj stawiać czoła wielu wyzwaniom. Obsługa od kilku do kilkunastu gości jednocześnie wymaga pracy na najwyższych obrotach Twojego zespołu oraz wykorzystywania jedynie sprawdzonych urządzeń gastronomicznych o szerokiej funkcjonalności. Do grupy obowiązkowych elementów wyposażenia baru i restauracji należy nowoczesny piec wielozadaniowy. Umożliwia on pieczenie, blanszowanie, gotowanie na parze... Jedno urządzenie zastępuje więc kilka innych komponentów, które dzisiaj spotkasz tylko w przestarzałej kuchni.

 

Poznaj kilka najważniejszych cech nowoczesnych pieców konwekcyjno-parowych

 

Pierwszorzędna funkcjonalność nie jest jednak jedyną zaletą tego typu urządzeń. W asortymencie firmy RestoQuality możesz znaleźć niezawodny piec konwekcyjny , który charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Wszystko dzięki zastosowaniu wyłącznie najwyższej klasy materiałów produkcyjnych, takich jak chociażby stal nierdzewna. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt bajecznie prostej obsługi. Nie musisz posiadać w swoim zespole wybitnych specjalistów od posługiwania się piecem konwekcyjnym. Produkt proponowany przez Resto Quality już przy pierwszym kontakcie usprawni pracę każdego kucharza. Obróbka termiczna potraw serwowanych przez Twój lokal nigdy nie była jeszcze tak prosta. Oszczędność czasu oraz energii w tym wypadku idzie w parze z walorami smakowymi dania. Profesjonalny piec konwekcyjno-parowy umożliwia wydobywanie z produktów maksimum wartości. Błyskawicznie zaserwowana potrawa, która dodatkowo podbije kubki smakowe Twojego gościa z całą pewnością będzie miała bezpośrednie przełożenie na liczne pozytywne opinie, które zostaną wystawione w kierunku prowadzonego przez Ciebie lokalu gastronomicznego.

 

Czym kierować się przed zakupem pieca konwekcyjnego? Odpowiadamy!

 

Podczas wyboru najlepszego pieca konwekcyjnego warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Tak, aby wybrany przez Ciebie produkt spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania gości lub nawet właścicieli lokali gastronomicznych. W pierwszej kolejności dopasuj rodzaj oraz rozmiary pieca do Twojej kuchni. Nigdy nie postępuj odwrotnie. Na współczesnym rynku można znaleźć urządzenia konwekcyjno-parowe w wielu wariantach. Kolejną rzeczą wartą uwagi jest producent. Komponenty proponowane przez renomowane marki z pewnością zdadzą egzamin nawet w najbardziej ekstremalnych, kuchennych warunkach!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama