×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Jest gadżetem, który przydaje się każdemu. Może mieć dowolny kształt, wielkość i kolor, być noszony przy kluczach do domu, pracy lub kluczykach od samochodu. Breloczek: funkcjonalny dodatek, ułatwiający znalezienie kluczy w każdej sytuacji. Dziś piszemy o tym, czym się kierować, wybierając go na prezent. Poniżej znajdziesz przydatne wskazówki. Skorzystaj z nich i znajdź brelok, który przypadnie do gustu obdarowanej osobie.

 

Personalizowany brelok z latarką i otwieraczem? Pomysł nie dla każdego

 

W kontekście kupowania prezentów, personalizacja jest opcją zasługującą na uwagę. Gdy sprzedawca umożliwia bezpłatne naniesienie na produkt indywidualnej dedykacji, aż szkoda z tego nie skorzystać! Tu pojawia się jednak problem, związany z wyborem odpowiedniego grawerunku. Zdecydować się na cytat, imię, a może datę? Gdy nie mamy pewności, nie ryzykujmy. Chyba, że dobrze znamy osobę, której zamierzamy wręczyć breloczek i wiemy, jaki napis najbardziej się jej spodoba. Wtedy możemy skierować kroki do sklepu MARKIZA. Tam srebrne breloki i inne wyroby jubilerskie są opatrywane grawerunkami, o których wyglądzie decyduje klient. Usługa ta jest bezpłatna i pozwala przeobrazić zwyczajny produkt w taki, który został wykonany na specjalne zamówienie. Zamiast breloczków z otwieraczem czy latarką, na prezent warto poszukać bardziej oryginalnego egzemplarza. Szczególnie polecamy propozycje o wymiarze symbolicznym. Te, związane z hobby, bądź stylem życia obdarowywanego.

 

Coś szczególnego dla każdego kierowcy. Breloczek ze Świętym Krzysztofem

 

Kiedy zamierzamy wręczyć breloczek osobie, która wszędzie jeździ samochodem, breloczek Święty Krzysztof będzie strzałem w dziesiątkę! Pracownia Złotnicza Markiza przygotowała taki właśnie brelok, dając klientom możliwość wybrania dowolnej dedykacji. Z jednej strony na breloczku widnieje podobizna Świętego Krzysztofa: patrona kierowców. Z drugiej zaś jest miejsce na napis, który może przybrać dowolny kształt. Życzenia bezpiecznego podróżowania to przykład treści często wybieranej przez osoby, kupujące breloczki ze św. Krzysztofem na prezent. Zapoznaj się z kolekcją sklepu internetowego Markiza zdecyduj, czy srebrny, pięknie wykonany brelok to coś, co chciałbyś podarować komuś bliskiemu. Jeśli Twój mąż, brat lub przyjaciel dużo podróżuje samochodem, symboliczny breloczek w tym stylu z pewnością mu się przyda!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama