×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Wśród propozycji prezentowych dedykowanych kobietom, bardzo ważne miejsce zajmuje biżuteria. Czasem jednak okazja nie sprzyja wręczaniu wyrobów jubilerskich lub po prostu nie wiemy, jaki typ ozdób podoba się danej osobie. Wówczas należy rozejrzeć się za innym produktem. Co polecamy dla pań, które uwielbiają kamienie naturalne? Poznaj nowoczesny masażer w formie rollera do twarzy!

 

Relaks, o jakim marzy każda kobieta! Kamienny masażer do skóry twarzy

 

Wyjątkowy produkt, jakim jest masażer typu roller do twarzy przypomina wałeczek o specyficznym kształcie. Posiada wymienne końcówki, na których osadzono kamień naturalny: kwarc, agat, ametyst, jadeit to zaledwie przykłady. Kamień ma kształt wałka lub kuleczki, która umożliwia wygodne rollowanie. Jak przyznają użytkowniczki masażera, regularne wykonywanie takiego masażu ma dobroczynne właściwości, wśród których warto wymienić zmniejszenie cieni pod oczami, odprężenie skóry oraz poprawę jej elastyczności. Masaż kamieniami naturalnymi w tej formie jest niezwykle przyjemny i przynosi natychmiastowe efekty: skóra twarzy staje się napięta, znika opuchlizna. Rolki są opracowane w taki sposób, aby rolowanie było wygodną i relaksującą czynnością. Dodatkowy efekt można osiągnąć, wkładając masażer przed zabiegiem na parę minut do lodówki – wówczas kamienie stają się jeszcze chłodniejsze, co podnosi jakość masażu.

 

Elegancko zapakowany masażer kamienny sprawdzi się, jako oryginalny prezent!

 

Chcąc obdarować kobietę czymś innym, niż biżuteria, a jednocześnie sprawić jej przyjemność, warto zwrócić uwagę na kamienne masażery do twarzy. To szczególne propozycje prezentowe: ładnie zapakowane, zrobią wrażenie na każdej miłośniczce rollowania. Wałeczki kamienne zachwycają designem i działaniem, a ich używanie staje się codziennym rytuałem, wykonywanym podczas porannej lub wieczornej pielęgnacji twarzy. Luksusowe masażery z kamieni naturalnych można zamówić w sklepie internetowym Gal-art  Sprawdź, jakie rollery są aktualnie dostępne w asortymencie i zamów model klasyczny bądź wibrujący. Obdarowana nim osoba z pewnością będzie bardzo zadowolona! Nie zapomnij o tym, żeby jeden egzemplarz kupić dla siebie – masaż twarzy to świetna metoda na zapobieganie zmarszczkom, przygotowanie skóry do przyjęcia kosmetyku i ogólne odprężenie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama