×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Artykuły Reklamowe

Depilacja laserowa jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia, na którą decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nic dziwnego – jest to najskuteczniejsza metoda umożliwiająca trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Obecnie ten przełomowy zabieg medycyny estetycznej został przeniesiony w warunki domowe.
Czas grudniowej gorączki zakupowej to okres, w którym wielu z nas pragnie obdarować bliskich wymarzonymi prezentami. Dziś podpowiadamy, co kupić dla gadżeciarzy pasjonujących się elektroniką.
Robienie upominków to wielka przyjemność. W trakcie roku stajemy co najmniej kilkukrotnie przez szansą obdarowania bliskiej osoby czymś, co sprawi jej radość, a jednocześnie będzie przydatne. Dla nowoczesnych panów, którzy cenią sobie modne dodatki, doskonałym prezentem może okazać się skórzany portfel na kartę kredytową.
Od czasu do czas, każdy z nas ma potrzebę wysyłki paczki. Coraz chętniej i częściej zamiast usług pocztowych, wybieramy kuriera. Potwierdzają to również statystyki rynku KEP wskazujący na coroczny wzrost ilości nadawanych paczek.

Kryl to niewielkie żyjątko, które bytuje w super czystych wodach Arktyki. Jest największą znaną ludzkości biomasą. Kryl jest ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego i w naturalnym cyklu stanowi pokarm dla wielorybów czy pingwinów.

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama