×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
„Mamuśki” z Gościna zapraszają na I edycję Biegu Charytatywnego dla Dzieci z Interwencyjnego Domu Dziecka w Kołobrzegu. Akcja ma odbyć się w najbliższą niedzielę o godzinie 11. Miejsce spotkania – przy klubie sportowym Olimp w Gościnie.
W piątkowe późne popołudnie doszło do sporego zamieszania w okolicy ulicy Koszalińskiej. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, z zatrzymanego do kontroli pojazdu miał zniknąć mężczyzna.
Pomimo, że centrum miasta było jeszcze zdobione, to równo o godzinie 16.00 odpalono miejską choinkę. Ta została przygotowana kilka dni wcześniej - tradycyjnie przed kołobrzeskim ratuszem. Niestety organizatorom szyki pokrzyżowała pogoda. Jedynie temperatura zbliżona była do tej, jaką oczekujemy na święta. Mimo wszystko na odpalenie sztucznego drzewka przyszło sporo osób, głównie z pociechami. Dla nich właśnie miasto przygotowało drobne upominki.
W piątkowe późne popołudnie doszło do sporego zamieszania w okolicy ulicy Koszalińskiej.
Wszystko w ramach akcji "Biało-niebieski Mikołaj".  Jej 19 edycja odbyła się tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku Mikołaj w biało-niebieskim szaliku wraz ze swoimi pomocnikami oprócz oddziału dziecięcego pojawił się na oddziale laryngologii oraz izbie przyjęć kołobrzeskiego szpitala.  
Zostanie on czasowo wyłączony od  9 grudnia. Związane jest to z wymianą nawierzchni zatoki autobusowej. Prace remontowe mają się zacząć w najbliższy poniedziałek i potrwają do dnia 23 grudnia.
Świąteczne drzewko zostanie zaprezentowane wszystkim mieszkańcom naszego miasta 6 grudnia. Kołobrzeski magistrat moment rozświetlenia choinki zaplanował na godz.16.00.
Prowadzisz lub masz zamiar prowadzić gastronomię? Ta oferta może Cię zainteresować.
Część artystyczna finału WOŚP, nie odbędzie się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. - Z przyczyn niezależnych od nas informuje, że część artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przeniesiona do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.
Planowane kolosalne podwyżki za wywóz odpadów i segregacja śmieci były przedmiotem dyskusji na spotkaniu zarządców nieruchomości z urzędnikami. Pojawiły się różne propozycje rozwiązań, m.in. wprowadzenie systemu EKO AB czy częściowa segregacja we wspólnotach.
Miejska "ślizgawka" zostanie uruchomione już 6 grudnia. Z kolei kołobrzeski MOSiR zaprasza wszystkich miłośników łyżwiarskiego szaleństwa dzień później to jest 7 grudnia na mikołajki.  
Nowe estetyczne przystanki oraz słupki przystankowe w wyznaczonych lokalizacjach pojawią w ciągu najbliższych dni.
Już dziś 05.12.2019r o 21:30 na kanale HGTV rusza druga seria programu „Szybki dom". Program przedstawia kompleksowy proces budowy domu od podstaw, czyli fundamentów, poprzez ściany, dach a także wykończenie wnętrz.
"W gminie jak w rodzinie” – to hasło przewodnie corocznych spotkań wigilijnych w gminie Kołobrzeg.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu zaprasza na Kiermasz Świąteczny placówek PSONI.
Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zaprasza na spotkanie z mieszkańcami powiatu, poświęcone omówieniu projektu budżetu Powiatu Kołobrzeskiego na rok 2020. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentami już w najbliższy poniedziałek 9 grudnia w Budynku Starostwa, pokój nr 15 (IV piętro). Początek spotkania zaplanowano na godz.15.30
Kto jeszcze nie zrobił świątecznych zakupów i szuka prezentu, powinien zajrzeć w najbliższy poniedziałek i wtorek (9 i 10 grudnia) do kołobrzeskiego Szpitala.
Open Bar czyli bez ograniczeń piwo, whisky ,wino

Cena od osoby 300 zł

W środę rozpoczął się proces kierowcy śmieciarki, który w kwietniu tego roku kierował pojazdem, pod kołami którego zginął niespełna 2-letni chłopiec. Pojazdem kierował 46-letni Paweł Z. pracownik Miejskiego Zakładu Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu.

Urząd Marszałkowski ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora kołobrzeskiego szpitala. To już drugi raz w ciągu ostatniego roku.

Od najbliższego piątku rozpoczynają się przygotowania do kolejnego finału akcji One Billion Rising. Kołobrzeg już po raz czwarty jako jedno z ponad stu miast w Polsce weźmie udział w międzynarodowym przedsięwzięciu.
Znana z wielu ról teatralnych i filmowych aktorka odwiedzi Kołobrzeg na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej. "Popularna" Gabriela w serialu telewizyjnym „Klan" 12 grudnia o godz.18.00 wprowadzi wszystkich obecnych w nastrojowy i przedświąteczny czas czytając utwory poetyckie Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
8 grudnia (niedziela) Hotel Senator zaprasza wszystkich chętnych na Mikołajkowe Morsowanie z Kołobrzeskim Klubem Morsów!
„Uzdrowisko Kołobrzeg” S.A. zatrudni na umowę cywilnoprawną osobę na stanowisko:
Nietypowe zdarzenie postawiło na nogi, we wtorkowe przedpołudnie, kołobrzeskich strażaków. Otrzymali oni sygnał, że przy Kamiennym Szańcu, w koronie jednego z drzew, około 20 metrów nad ziemią, utknęło niezidentyfikowane zwierzę.

 

×
Reklama