×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Suspense Film Festival rozpoczął się uroczystą galą w Regionalnym Centrum Kultury. Do Kołobrzegu zawitali aktorzy, reżyserzy i osoby związane z kinem sensacyjnym.


Podczas uroczystego otwarcia wręczono trzy nagrody za Ikonę Polskiego Kina szóstej edycji Suspense Film Festival uznano aktorkę Magdalenę Zawadzką. Kołobrzeskiego Latarnika Nagrodę Filmową wręczano reżyserom Januszowi Majewskiemu i Abelowi Ferrara. Galę zakończył recital Leszka Stanka. Kołobrzeski festiwal kina sensacyjnego to również międzynarodowe konkursy filmowe - Suspense Film Competition i Eye on Films Competition. W konkursie na najlepszy europejski film sensacyjny - Suspense Film Competition - wezmą udział produkcje z różnych europejskich krajów, m.in. z Norwegii, Słowacji, Belgii, Austrii, Włoch, Węgier i Hiszpanii. Szanse mają również młodzi twórcy filmowi, na których czeka kolejna edycja konkursu First Shot. Suspense Film Festival to oprócz projekcji filmów, spotkania z aktorami i twórcami filmów sensacyjnych. Festiwal potrwa do niedzieli i zakończy się galą, podczas której zostaną wręczone kolejne nagrody. Podczas gali swój będzie miała również Ewa Błaszczyk. (stm)


DSC_2892
DSC_2899
DSC_2901
DSC_2911
DSC_2917
DSC_2935
DSC_2940
DSC_2958
DSC_2962
DSC_2969
DSC_2978
DSC_2981
DSC_2983
DSC_3001
DSC_3008
DSC_3013
DSC_3045
DSC_3060
DSC_3086
DSC_3091
DSC_3093
DSC_3143
DSC_3152

Komentarze  
+13 #1 Jam 2017-07-05 23:23
Świetna i mądra Kobieta. Poza tym, Hajduczek i żona Holoubka. Pozdrowienia dla Pani!
+8 #2 Byłem to Widziałem 2017-07-06 10:02
Ktoś chodzi na tę prywatną imprezę :D
+9 #3 snow 2017-07-06 10:07
Cytuję Byłem to Widziałem:
Ktoś chodzi na tę prywatną imprezę :D

WidaCytuję Byłem to Widziałem:
Ktoś chodzi na tę prywatną imprezę :D

WidaCytuję Byłem to Widziałem:
Ktoś chodzi na tę prywatną imprezę :D

Więcej tam "kołobrzeskich aktorów i lancerów z po" jak samych gwiazd kina
+5 #4 kolobrzezanin abc 2017-07-06 18:20
Mysle ze warto sie umyc jak sie wystepuje poblicznie, itp wyprasowac spodnie. Widocznie to jest impreza takiej rangi, ze wstali w zbroi / ciuchach / i poszli na impreze. Zreszta i tak potem bedzie impreza z podatkow mieszkancow, obrzygaja sie wiec, po co zakladac czyste ciuchy ;)
+2 #5 Kasia i Jacek 2017-07-06 21:26
Jakiś czas temu,byliśmy z małżonkiem na Starych Powązkach.Dojeżdżając do bramy Św.Honoraty zobaczyłam odjeżdżającą P.M.Zawadzką-pomachałam ręką i o dziwo!!!Uśmiechnęła się serdecznie i także pokiwała.Odwiedzając mogiły,trafiliśmy na grób Gustawa Holubka(nieopodal pochowany Zbigniew Herbert).Na grobie małżonka Pani Zawadzkiej świeże kwiaty i znicze. Pozdrawiam serdecznie Panią M. Zawadzką.Jestem od urodzenia kołobrzeżanką, bywam często w Warszawie.
+2 #6 Kasia i Jacek 2017-07-06 21:33
Holoubka-uciekła mi literka,przepraszam.
0 #7 zażenowany 2017-07-06 22:05
Kim jest osoba prowadząca, to przedstawienie? Czy nie ma kogoś, kto powiedziałaby tej kobiecie jak stawia się nogi? To się ma, tego się nie trzeba ucz...
-4 #8 Kasia i Jacek 2017-07-07 19:19
Zażenowany niech idzie i sadzi buraki,tam jego miejsce!
-3 #9 Kasia i Jacek 2017-07-07 21:46
Buraki z Filipowic do siebie wsioki jedne(wykształciuchy)- a nie podpiera
+2 #10 snow 2017-07-07 22:05
Cytuję Kasia i Jacek:
Buraki z Filipowic do siebie wsioki jedne(wykształciuchy)- a nie podpiera

Kasiu ,
to słownictwo wywozisz z warszawki ?
Wstyd trochę ciągnąc z.e sobą to nad morze
0 #11 Lula 2017-07-08 16:14