9 lipca zaplanowano pierwszy seans Kina na leżakach w Ustroniu Morskim. Widzowie w te wakacje na parkingu przy Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "Helios" (ul. Polna 3) będą mogli obejrzeć cztery seanse. Na inaugurację zostanie wyświetlony film Miłość jak Miód - polska komedia romantyczna o dojrzałej przyjaźni i miłości, która przychodzi niespodziewanie i nie patrzy na metrykę.
Kolejno w kinie "pod chmurką" będzie można zobaczyć: 28 lipca - film "Alibi.com 2", 8 sierpnia - film "Kogel Mogel 5" oraz 15 sierpnia - film "Masz Ci Los" . Wstęp jak zawsze wolny a wszystkie projekcje rozpoczynać się będą o godz.22.00 (wyjątek 15.08.2024 godz. 21.30)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze