Reklama

 

 



Kołobrzeżanka walczy o udział w programie Masterchef. Możemy na nią głosować!

06/06/2020 09:40

Kamila Marciocha z Kołobrzegu może być kolejną uczestniczką programu Masterchef. Dotychczas kołobrzeżanka walczyła sama i jest już na 3 etapie castingu. Aby przejść kolejne szczeble konkursu potrzebuje naszych głosów.


Do poniedziałku do godziny 9 rano, można pod tym linkiem https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-trzeciego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,322092.html?fbclid=IwAR3CZtYXulAiFDb3zhhf-ChTUhsIAUSpJ09Zi-ire_rBPKsK2PWAox8h3_Y  zagłosować właśnie na Kamilę. Potrzebna jest pełna mobilizacja, bo konkurencja jest duża; castingi do jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych odbywają się w tym roku online. Głosujemy!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości