Kamila Marciocha z Kołobrzegu może być kolejną uczestniczką programu Masterchef. Dotychczas kołobrzeżanka walczyła sama i jest już na 3 etapie castingu. Aby przejść kolejne szczeble konkursu potrzebuje naszych głosów.
Do poniedziałku do godziny 9 rano, można pod tym linkiem https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-trzeciego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,322092.html?fbclid=IwAR3CZtYXulAiFDb3zhhf-ChTUhsIAUSpJ09Zi-ire_rBPKsK2PWAox8h3_Y zagłosować właśnie na Kamilę. Potrzebna jest pełna mobilizacja, bo konkurencja jest duża; castingi do jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych odbywają się w tym roku online. Głosujemy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze