To będzie już kolejna odsłona imprezy w tej miejscowości. W najbliższą sobotę, 15 czerwca na placu przy tzw. "piaskowni" odbędzie się "Świniobicie". Pod dość nietypową nazwą dla wszystkich którzy odwiedzą festyn czeka sporo atrakcji. Zgodnie ze zwyczajem będzie pieczona świnia, świeżynka i wyroby wędliniarskie, ale oprócz tego dmuchańce dla dzieci, fotobudka i inne atrakcje. Początek zabawy o godz. 14:00. Wydarzenie zakończy zabawa dla dorosłych przy zespole muzycznym.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze