Szacujemy, że prędkość wiatru mogła występować do 200 km/h. Czegoś takiego w naszym regionie dawno nie doświadczyliśmy – mówi Dawid Stępczyński z Meteo Kołobrzeg o piątkowej trąbie powietrznej, która przeszła przez Ustronie Morskie. W najbliższych dniach entuzjaści pogodowi i tzw. łowcy burz będą badać ścieżkę pozostawianą przez niebezpieczny żywioł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze