To pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście. Aleksandra Sak z 25- osobową grupą młodzieży przygotowuje spektakl, który już we wrześniu zostanie wystawiony na scenie Regionalnego Centrum Kultury. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze