×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Aktualności

Mężczyzna w średnim wieku, który przebywa w izolacji domowej - jest trzecią osobą, która zachorowała na koronawirusa w powiecie kołobrzeskim.
To już drugi zdiagnozowany przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w naszym powiecie.
Sporą nierozwagą wykazał się 52-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego. Wszystko zaczęło się od tego, jak uderzył samochodem w drzewo.
Akademia Piłkarska Kotwica wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 7 ogłasza nabór do klasy IV o profilu piłka nożna.
W związku z rozwijającą się pandemią koronawirusa, Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o., zwraca się do Państwa z prośbą o zastosowanie kilku drobnych zasad, mających na celu ochronę mieszkańców jak i pracowników Spółki, zajmujących się odbieraniem odpadów czy wykonujących usługę utrzymania w czystości naszego miasta.
Ze względu na awarię do około godziny 16.00 w poniedziałek prądu nie ma na części ulic w centrum Kołobrzegu.
To kolejna w ostatnim czasie awaria na przejeździe kolejowym w naszym mieście. W niedzielny poranek najprawdopodobniej  z powodu silnego wiatru zostały uszkodzone rogatki przy ul. Jedności Narodowej.
Od ponad trzydziestu lat działamy w branży przetwórstwa rybnego oferując ryby wędzone oraz solone.

Jak donosi szczecińska Gazeta Wyborcza, marszałek Olgierd Geblewicz zwrócił się o pomoc w zakupie maseczek i odzieży ochronnej do zaprzyjaźnionej prowincji Guangdong.

W trakcie odbywanie kwarantanny nie można wychodzić z miejsca przebywania. Wykluczone są spacery, wyjścia do sklepu itp. Osoby, które łamią nakaz kwarantanny zagrażają przede wszystkim innym - mówi rzecznik kołobrzeskiej policji, Tomasz Kwaśnik.
W celu zwiększenia naszego bezpieczeństwa, na terenie Kołobrzegu zostaną zdezynfekowane wiaty przystankowe - informuje prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.

„Nie narażajmy zdrowia i życia naszych mieszkańców” - sympatycy Nowej Lewicy zwrócili się pisemnie do prezydent Mieczkowskiej i pozostałych samorządowców z regionu o zablokowanie możliwości przeprowadzenia wyborów prezydenckich.

W niedzielne popołudnie strażacy dostali wezwanie do pożaru budynku w miejscowości Dębogard, w gminie Dygowo.

Szczeciński szpital przy Arkońskiej otrzymał 10 000 testów na obecność koronawirusa. Przekazała jest firma Oktan Energy.

Zostańcie w domach, a to czego nie możecie zobaczyć, obejrzycie u nas. Jedną z takich rzeczy jest sztorm, który w niedzielę nawiedził wybrzeże. Zazwyczaj tłumy ludzi gromadziły się, aby oglądać fale rozbijające się o molo. Ze względu na ograniczenia, tłumów nie było, chociaż co chwilę pojawiał się ktoś, aby popatrzeć na siłę żywiołu. My polecamy Wam pozostanie w domach, a wszystko co istotne i warte obejrzenia zobaczycie na e-KG.pl.
W niedzielne popołudnie kołobrzeska policja została zaalarmowana o zdarzeniu na rondzie u zbiegu ulic Toruńskiej, Grzybowskiej i Starynowskiej. Z niewiadomych przyczyn kierowca Seata miał wjechać na krawężnik i uderzyć w znak. Jego pojazd został uszkodzony.