×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W najbliższy czwartek zaplanowano spotkanie z poetką oraz autorką zagadkowej powieści „Fabryka wiatru” Beatą Mieczkowską-Miśtak. Wieczór z autorką w Miejskiej bibliotece Publicznej przy ul. frankowskiego poprowadzi Anna Buchner-Wrońska. W programie przewidziano oprócz promocji książki degustację kwiatowych syropów przyrządzonych przez autorkę.

Beata Mieczkowska-Miśtak urodziła się i mieszka w Kołobrzegu. Z wykształcenia pedagog, menedżer oraz specjalista ds. żywienia. Ma na swoim koncie trzy tomiki poezji i książkę o kuchni kołobrzeskiej. „Fabryka wiatru” jest jej debiutancką powieścią.

Początek spotkania o godz.18.00. Jak informują organizatorzy wstęp na spotkanie jest wolny lecz liczba miejsc jest ograniczona.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl